Vi använder cookies för att se till att vi ger dig den bästa upplevelsen på vår webbplats. Om du fortsätter att använda denna webbplats kommer vi att anta att du godkänner detta, läs mer om hur vi hanterar cookies.

Jag förstår
Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Göteborg

Jacob Holm Skyddsrumsspecialisten

Jacob Holm
Projektchef

Tel: 076-942 91 63
E-post:
jacob@skyddsrumsspecialisten.se

Stefan Caspersson - Skyddsrumsspecialisten

Stefan Casperson
Projektledare

Tel: 070-142 56 87

E-post: sc@skyddsrumsspecialisten.se

Anders Nilsson Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Anders Nilsson
Material

Tel: 070-815 66 68

E-post:
anders.nilsson@skyddsrumsspecialisten.se

 

Erik Olsson
Material

Tel: 070-795 66 72

E-post:
erik.olsson@skyddsrumsspecialisten.se

Angelica Vronta Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Angelica Vronta
Ekonomi

Tel: 070-023 29 59

E-post:
angelica.vronta@skyddsrumsspecialisten.se

Robin Dahl
Skyddsrumstekniker

E-post:
robin.dahl@skyddsrumsspecialisten.se

Magnus Persson
Skyddsrumstekniker

E-post:
magnus.persson@skyddsrumsspecialisten.se

Jacob Holm Skyddsrumsspecialisten

Jacob Holm
Projektchef

Stefan Caspersson - Skyddsrumsspecialisten

Stefan Casperson
Projektledare

Anders Nilsson Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Anders Nilsson
Material

Erik Olsson
Material

Angelica Vronta Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Angelica Vronta
Ekonomi

Robin Dahl
Skyddsrumstekniker

Magnus Persson
Skyddsrumstekniker

Kontaktinformation

Skyddsrumsspecialisten Göteborg AB
SRG-nummer: 1358
HK: Backa Bergögatan 8
422 46 Göteborg
Tel: 010 207 01 22

skyddsrumsspecialisten.se
E-post: goteborg@skyddsrumsspecialisten.se