Vi använder cookies för att se till att vi ger dig den bästa upplevelsen på vår webbplats. Om du fortsätter att använda denna webbplats kommer vi att anta att du godkänner detta, läs mer om hur vi hanterar cookies.

Jag förstår
Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Malmö

Jacob Holm Skyddsrumsspecialisten

Jacob Holm
Projektchef

Tel: 076-942 91 63
E-post:
jacob@skyddsrumsspecialisten.se

Anders Nilsson Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Anders Nilsson
Material

Tel: 070-815 66 68

E-post:
anders.nilsson@skyddsrumsspecialisten.se

 

Erik Olsson
Material

Tel: 070-795 66 72

E-post:
erik.olsson@skyddsrumsspecialisten.se

Abdullah Alzin
Projektledare

Tel: 070 212 0594

E-post:
alzin@skyddsrumsspecialisten.se

Angelica Vronta Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Angelica Vronta
Ekonomi

Tel: 070-023 29 59

E-post:
angelica.vronta@skyddsrumsspecialisten.se

Erik Hallgren skyddsrumstekniker Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Erik Hallgren
Skyddsrumstekniker

E-post:
erik@skyddsrumsspecialisten.se

 

Odd Munkholm
Skyddsrumstekniker

E-post:
odd.munkholm@skyddsrumsspecialisten.se

Isac Albertsson
Skyddsrumstekniker

E-post:
isac.albertsson@skyddsrumsspecialisten.se

Alexander Malmgren
Skyddsrumstekniker

E-post:
alexander.malmgren@skyddsrumsspecialisten.se

Roger Rosdahl
Skyddsrumstekniker

E-post:
roger.rosdahl@skyddsrumsspecialisten.se

Jacob Holm Skyddsrumsspecialisten

Jacob Holm
Projektchef

Anders Nilsson Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Anders Nilsson
Material

Erik Olsson
Material

Abdullah Alzin
Projektledare

Angelica Vronta Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Angelica Vronta
Ekonomi

Erik Hallgren skyddsrumstekniker Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Erik Hallgren
Skyddsrumstekniker

Odd Munkholm
Skyddsrumstekniker

Isac Albertsson
Skyddsrumstekniker

Alexander Malmgren
Skyddsrumstekniker

Roger Rosdahl
Skyddsrumstekniker

Kontaktinformation

Skyddsrumsspecialisten Malmö
HK: Sångleksgatan 4B
215 79 Malmö
Tel: Tel: 010 207 01 22

skyddsrumsspecialisten.se
E-post: malmo@skyddsrumsspecialisten.se