Vi använder cookies för att se till att vi ger dig den bästa upplevelsen på vår webbplats. Om du fortsätter att använda denna webbplats kommer vi att anta att du godkänner detta, läs mer om hur vi hanterar cookies.

Jag förstår
Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Stockholm

Patric Forsberg Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Patric Forsberg
Ledning

Tel: 070-091 80 91
E-post:
patric@skyddsrumsspecialisten.se
Sakkunnig SRG-nr: 914

kaj lindblom Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Kaj Lindblom
Ledning

Tel: 070-007 99 90
E-post:
kaj@skyddsrumsspecialisten.se
Sakkunnig SRG-nr: 1002

Anders Nilsson Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Anders Nilsson
Material

Tel: 070-815 66 68

E-post:
anders.nilsson@skyddsrumsspecialisten.se

 

Jacob Holm Skyddsrumsspecialisten

Jacob Holm
Projektchef

Tel: 076-942 91 63
E-post:
jacob@skyddsrumsspecialisten.se

Erik Olsson
Material

Tel: 070-795 66 72

E-post:
erik.olsson@skyddsrumsspecialisten.se

Fredrik Lindstrom projektledare Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Fredrik Lindström
Projektledare

Tel: 076-894 65 09

E-post:
fredrik.lindstrom@skyddsrumsspecialisten.se

 

John Jordmark, skyddsrumstekniker - Skyddsrumsspecialisten

John Jordmark
Projektledare

Tel: 070-171 28 50

E-post:
jj@skyddsrumsspecialisten.se

Christian Von Strauss Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Christian Von Strauss
Projektassistent

Tel: 072-250 61 04

E-post:
christian@skyddsrumsspecialisten.se
Sakkunnig SRG-nr: 1271

Angelica Vronta Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Angelica Vronta
Ekonomi

Tel: 070-023 29 59

E-post:
angelica.vronta@skyddsrumsspecialisten.se

Skyddsrum Robert Wennberg skyddsrumstekniker Skyddsrumsspecialisten

Robert Wennberg
Skyddsrumstekniker

E-post:
robert@skyddsrumsspecialisten.se
Sakkunnig SRG-nr: 1064

Rickard Holst skyddsrumstekniker Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Rickard Holst
Skyddsrumstekniker

E-post:
rickard@skyddsrumsspecialisten.se
Sakkunnig SRG-nr: 1224

Pierre Nord Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Pierre Nord
Skyddsrumstekniker

E-post:
pierre@skyddsrumsspecialisten.se
Sakkunnig SRG-nr: 1225

Johan Erme Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Johan Erme
Skyddsrumstekniker

E-post:
johan@skyddsrumsspecialisten.se
Sakkunnig SRG-nr: 1250

Jens Heidenberg Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Jens Heidenberg
Skyddsrumstekniker

E-post:
jens@skyddsrumsspecialisten.se

Tomas-Ageerstig-skyddsrumstekniker Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Thomas Agerstig
Skyddsrumstekniker

E-post:
thomas@skyddsrumsspecialisten.se

Robert Monegrim skyddsrumstekniker Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Robert Monegrim
Skyddsrumstekniker

E-post:
robert.m@skyddsrumsspecialisten.se

Niclas Bengtsson, skyddsrumstekniker - Skyddsrumsspecialisten

Niclas Bengtsson
Skyddsrumstekniker

E-post:
nb@skyddsrumsspecialisten.se

Oliwer Johansson
Skyddsrumstekniker

E-post:
oliwer.johansson@skyddsrumsspecialisten.se

Kenneth Göthe Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Kenneth Göth
Elektriker

E-post:
kenneth@skyddsrumsspecialisten.se

Patric Forsberg Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Patric Forsberg
Ledning

kaj lindblom Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Kaj Lindblom
Ledning

Anders Nilsson Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Anders Nilsson
Material

Jacob Holm Skyddsrumsspecialisten

Jacob Holm
Projektchef

Erik Olsson
Material

Fredrik Lindstrom projektledare Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Fredrik Lindström
Projektledare

John Jordmark, skyddsrumstekniker - Skyddsrumsspecialisten

John Jordmark
Projektledare

Christian Von Strauss Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Christian Von Strauss
Projektassistent

Angelica Vronta Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Angelica Vronta
Ekonomi

Skyddsrum Robert Wennberg skyddsrumstekniker Skyddsrumsspecialisten

Robert Wennberg
Skyddsrumstekniker

Rickard Holst skyddsrumstekniker Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Rickard Holst
Skyddsrumstekniker

Pierre Nord Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Pierre Nord
Skyddsrumstekniker

Johan Erme Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Johan Erme
Skyddsrumstekniker

Jens Heidenberg Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Jens Heidenberg
Skyddsrumstekniker

Tomas-Ageerstig-skyddsrumstekniker Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Thomas Agerstig
Skyddsrumstekniker

Robert Monegrim skyddsrumstekniker Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Robert Monegrim
Skyddsrumstekniker

Niclas Bengtsson, skyddsrumstekniker - Skyddsrumsspecialisten

Niclas Bengtsson
Skyddsrumstekniker

Oliwer Johansson
Skyddsrumstekniker

Kenneth Göthe Skyddsrum - Skyddsrumsspecialisten

Kenneth Göth
Elektriker

Kontaktinformation

Skyddsrumsspecialisten Sune Ström AB
SRG-nummer: 740
HK: Hemvärnsgatan 8
171 54 Solna
Tel: 010 207 01 22

skyddsrumsspecialisten.se
E-post: info@skyddsrumsspecialisten.se