Vi använder cookies för att göra det enklare för dig att använda vår webbplats.

Genom att acceptera godkänner du hur vi hanterar cookies. Läs mer om cookies och hur du kan tacka nej till dem.

Acceptera

Stockholm

Lars Bäckström VD

Tel: 070-148 80 97

E-post: lb@skyddsrumsspecialisten.se

 

 

Patric Forsberg, Ledning

Tel: 070-091 80 91

E-post: patric@skyddsrumsspecialisten.se

Sakkunnig SRG-nr: 914

Kaj Lindblom, Ledning

Tel: 070-007 99 90

E-post: kaj@skyddsrumsspecialisten.se

Sakkunnig SRG-nr: 1002

Anders Nilsson, Presstalesman

Tel: 070-815 66 68

E-post: anders.nilsson@skyddsrumsspecialisten.se

 

Jacob Holm, Projektchef

Tel: 076-942 91 63

E-post: jacob@skyddsrumsspecialisten.se

Sakkunnig SRG-nr: 1223

Kennerth Stigeborn, KAM-säljare

Tel: 070-140 64 85

E-post: kennerth.stigeborn@skyddsrumsspecialisten.se

Fredrik Lindström, Projektledare

Tel: 076-894 65 09

E-post: fredrik.lindstrom@skyddsrumsspecialisten.se

 

John Jordmark Projektledare

Tel: 070-171 28 50

E-post: jj@skyddsrumsspecialisten.se

Christian Von Strauss, Projektadministratör

Tel: 072-250 61 04

E-post: christian@skyddsrumsspecialisten.se

Sakkunnig SRG-nr: 1271

Angelica Vronta, Ekonomi

Tel: 070-023 29 59

E-post: angelica.vronta@skyddsrumsspecialisten.se

Robert Wennberg, Skyddsrumstekniker

E-post: robert@skyddsrumsspecialisten.se

Sakkunnig SRG-nr: 1064

Rickard Holst, Skyddsrumstekniker

E-post: rickard@skyddsrumsspecialisten.se

Sakkunnig SRG-nr: 1224

Pierre Nord

Pierre Nord, Skyddsrumstekniker

E-post: pierre@skyddsrumsspecialisten.se

Sakkunnig SRG-nr: 1225

Johan Erme

Johan Erme, Skyddsrumstekniker

E-post: johan@skyddsrumsspecialisten.se

Sakkunnig SRG-nr: 1250

Jens Heidenberg, Skyddsrumstekniker

E-post: jens@skyddsrumsspecialisten.se

Thomas Agerstig, Skyddsrumstekniker

E-post: thomas@skyddsrumsspecialisten.se

Robert Monegrim, Skyddsrumstekniker

E-post: robert.m@skyddsrumsspecialisten.se

Niclas Bengtsson Tekniker

E-post: nb@skyddsrumsspecialisten.se

Percy Mejhagen Tekniker

E-post: pm@skyddsrumsspecialisten.se

 

Kenneth Göthe

Kenneth Göth, Elektriker

E-post: kenneth@skyddsrumsspecialisten.se

Lars
Bäckström

Patric
Forsberg

Kaj
Lindblom

Anders
Nilsson

Jacob
Holm

Kennerth
Stigeborn

Fredrik
Lindström

John
Jordmark

Christian
Von Strauss

Angelica
Vronta

Robert
Wennberg

Rickard
Holst

Pierre Nord

Pierre
Nord

Johan Erme

Johan
Erme

Jens
Heidenberg

Thomas
Agerstig

Robert
Monegrim

Niclas
Bengtsson

Percy
Mejhagen

Kenneth Göthe

Kenneth
Göth

Kontaktinformation

Skyddsrumsspecialisten Sune Ström AB
SRG-nummer: 740
HK: Hemvärnsgatan 8
171 54 Solna
Tel: 010 207 01 22

skyddsrumsspecialisten.se
E-post: info@skyddsrumsspecialisten.se